• Lauku klusums un neskarta daba - baudi atpūtu kompleksā Kliģi!

Rezervācija Lauku klusums un neskarta daba - baudi atpūtu kompleksā Kliģi!

Atpūtas bāzes objekti


Jaunas viesu mājas

Piedāvājam saviem viesiem trīs jaunas, kompaktas un labiekārtotas viesu mājas ar brīnišķīgu skatu uz ezeru. Katrā mājā ir guļvietas astoņām personām, labiekārtota virtuve, WC un duša, televizors, trīs guļamistabas, liela viesistaba.




Pirts un kubls

Piedāvājam ar malku apkurināmu pirti un kublu nelielām kompānijām gleznainā vietā. Pirtiņā ir vietas četrām personām, blakus pirtij ir skaists dīķis un vieta piknikam. Īsti pirtnieki spēs novērtēt īstas pirts procedūru iedarbību.




Viesu māja

Viesu mājā varam izmitināt trīsdesmit viesus. Saviem viesiem piedāvājam divpadsmit divvietīgus numuriņus, divas konferenču zāles, divas labiekārtotas virtuves, saunu. Mājas pirmaja stāvā ir četri numuriņi bez labierīcībām, bet ir pieejamas kopīgās dušas un WC telpas, kā arī iespēja pagatavot maltīti virtuvē vai saklāt svētku galdu banketa zālē, ir pieejami trauki un galdauti.




Grila mājiņa

Grila mājiņa ir mūsu viesu nama jaunums. Šajā mājiņā ērti jutīsies līdz desmit cilvēku kompānija. Grila mājiņa ir īpaša ar to, ka apaļajā galdā, kas atrodas tās vidū, ir izvietots grils, uz kura Jums būs iespēja pagatavot kādu tikko noķertu zivi vai steiku.




Kempings pie ezera

Tiem, kuri grib atrasties tuvāk dabai, ezera krastā esam labiekārtojuši divas kempinga mājiņas, kurās Jūs varēsiet būt tuvāk dabai, bet vienlaicīgi naktis pārlaist mīkstos pēļos. Kempinga mājiņas ir ideāls savienojums, kurā vienā veselā savienojas daba un civilizācija. Katrā no kempinga mājiņām ir iespēja labi justies 2-6 personām.




Pūces māja

Pūces nams ir mūsu viesu nama lepnums. Jau vairāku gadu garumā mūsu viesi ir atzinīgi novērtējuši šīs guļbūves priekšrocības – ezera krasts, āra baļļa, kamīnzāle, džakuzi un pirts ir tikai daļa no tām lietām, kas ikvienam viesim ļauj svinēt dzīvi. Pūces namā ļoti ērti jutīsies 20 viesi, kuru rīcībā būs labiekārtota virtuve ar visu ēst gatavošanai nepieciešamo, kā arī katrai no guļamistabām ir atsevišķas WC un dušas telpas.



Rezervēšanas noteikumi

  • Ierašanās Viesu mājā no plkst. 15.00, Viesu mājas atstāšana līdz plkst. 12.00
  • Ierašanās Pūces mājā no plkst. 16.00, Pūces mājas atstāšana līdz plkst. 12.00
  • Ierašanās kempingos no plkst. 14.00, kempingu atstāšana līdz plkst. 12.00